fbpx

Шилегов: Единствениот таканаречен економски концепт на ВМРО-ДПМНЕ беше крадењето на државата и граѓаните

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на потпретседателот на СДСМ и пратеник Петре Шилегов на комисијата за финансирање и буџет, по однос на амандманската расправа на предлогот за ребаланс на буџетот за 2017 година. 

 

 

 

Последни вести