fbpx

Ковачевски: Амандманот за Копанки е врв на лицемерието на ВМРО-ДПМНЕ, Владата ќе го обвнови планинарскиот дом

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на пратеникот Васко Ковачевски на комисијата за финансирање и буџет, по однос на амандманската расправа на предлогот за ребаланс на буџетот за 2017 година. 

 

 

 

Последни вести