fbpx

Митрески: Со ребалансот на Буџетот го остваруваме ветувањето дадено пред граѓаните за минимална плата од 12 000 денари

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на пратеникот Јован Митрески на комисијата за финансирање и буџет, по однос на точката за ребаланс на буџетот за 2017 година. 

 

 

 

Последни вести