fbpx

Шилегов: Конститутивната седница треба да заврши за Македонија да оди напред

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од репликата на пратеникот Петре Шилегов, дваесетто продолжение на конститутивната седница во Собранието на Р.Македонија.

Последни вести