fbpx

Манчевски: Деблокада на Собранието за Македонија да оди напред

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од репликата на пратеникот Дамјан Манчевски, дваесетто продолжение на конститутивната седница во Собранието на Р.Македонија.

 

Последни вести