fbpx

Се обврзуваме пред граѓаните, ветуваме просечна плата од 30.000 денари

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од дел од синоќешното обраќање во Делчево на Љупчо Николовски, носител на кандидатската листа на СДСМ и коалицијата во ИЕ 3.

 

 

 

 

 

Последни вести