fbpx

Шекеринска: Силата е во различностите, само тие можат да не движат напред

Facebook
Twitter
LinkedIn

Обраќање на заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска на 20-тиот Конгрес на Социјалдемократсиот сојуз на Македонија

 

 

 

Последни вести