fbpx

(Видео) Богоев: Граѓаните се најважни, да се пренаменат пари за да им се помогне

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на пратеникот Стефан Богоев на 115 седница на Собранието на Република Македонија 

 

 

 

Последни вести