fbpx

(Видео) Стојановски: Ова се мерки за конкретна помош на граѓаните, одговорност мора да има

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на пратеникот Благоја Стојановски на 115 седница на Собранието на Република Македонија 

 

 

 

Последни вести