fbpx

Шекеринска од големиот протест: Со граѓаните до слобода и правда!

Facebook
Twitter
LinkedIn

 Видео од обраќањето на заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска на денешниот голем граѓански протест во Скопје за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

Последни вести