fbpx

Адеми: Се ближи крајот на режимот, следува одговорност

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето нa Едмонд Адеми, член на Извршен одбор на СДСМ, на денешниот протест во Прилеп за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

Последни вести