fbpx

Спасовски: Груевски е на крајот од неговиот криминален пат, следува одговорност

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Оливер Спасовски, генерален секретар на СДСМ, на денешниот протест во Неготино за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

Последни вести