fbpx

Спасовски од протестот во Скопје: Народот е на нозе, готово е Никола!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Оливер Спасовски, генерален секретар на СДСМ, на денешниот протест во Скопје за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

Последни вести