fbpx

(Видео) Отстапки нема, селективната правда е неправда

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Дарко Каевски, потпретседател на СДММ, на денешниот протест во Скопје за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

Последни вести