fbpx

Аболициите ќе се поништат, криминалците ќе завршат во затвор

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Горан Сугарески, координатор на Пратеничката група на СДСМ, нa денешниот протест во Скопје за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

Последни вести