fbpx

Груевски сака да ја урне државата за да се спаси, нема да дозволиме

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Мила Царовска, претседателка на Комисијата за труд и социјална политика на СДСМ, нa денешниот протест во Скопје за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија

 

 

Последни вести