fbpx

Караванот трибини ,,На прав пат” утре во Крива Паланка

Facebook
Twitter
LinkedIn

Прес конференција, ОО СДСМ Крива Паланка

 

Драги сограѓани,

Приклучете се на вистинскиот, на правиот пат, заедно, за економски раст, повеќе пари кај граѓаните, напредок, сигурност и стабилност.

Ве покануваме на граѓанска трибина во четврток на 24 Октомври, во спортската сала БРАНИТЕЛИ во Крива Паланка со почеток од 19 часот, на која говорници ќе бидат потпретседателот на СДСМ Оливер Спасовски, генералниот секретар Љупчо Николовски и градоначалникот на Крива Паланка Борјанчо Мицевски.

Заедно да го дадеме својот значаен придонес за подобро утре.

На прав пат сме!

Последни вести