fbpx

Заев: Тука сме да помогнеме

Facebook
Twitter
LinkedIn

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев и денеска е со граѓаните од најпогодените подрачја во Скопје и скопско, од населените места Инџиково, Сингелиќ, Црешево, Страчинци, Смилковци, Стајковци

 

 

 

 

 

 

 

Последни вести