fbpx

Мицкоски да прекине да опструира, избори нема да има

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

И за време на празници Христијан Мицкоски повторно ја покажува својата деструктивност.

Мицкоски го интересираат само избори и како да се докопа до власт иако и граѓаните и целата јавност е против.

Избори нема да има, парламентарното мнозинство е зголемено избрана е нова влада, Мицкоски да престане да опструира и да ја малтретира јавноста со неговите лични желби.

Последни вести