fbpx

Мицкоски да не бега од одговори, да каже дали се сретнал со еден од осомничените?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

Христијан Мицкоски да не бега од јавноста туку да одговори: 
 
Дали со еден од осомничените на кои им е одредена мерка притвор имал неколку средби во позната дискотека, а потоа и во белиот дворец?
 
Дали посегнал по парите на еден од осумничените?

 

Последни вести