fbpx

Изборна конвенција на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски

Facebook
Twitter
LinkedIn

Почитувани,

Изборните активности на караванот на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски денеска продолжуваат во Скопје.

Вечерва, со почеток во 20.00 часот во Спортскиот центар „Борис Трајковски“ (ВИП Арена) ќе се одржи изборна конвенција на заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски.

Последни вести