fbpx

ВМРО-ДПМНЕ доживеа дебакл на изборите од граѓаните кои избраа промени!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

ВМРО-ДПМНЕ доживеа дебакл на изборите од граѓаните на Република Македонија кои избраа живот.

Режимот е поразен. Времето на политичари како Никола Груевски заврши.

Во Македонија промените се случуваат. Граѓаните си ја враќаат државата во свои раце.

 

12.12.2016 Скопје

ЦЕНТАР ЗА КОМУНИКАЦИИ СО ЈАВНОСТА
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ НА МАКЕДОНИЈА

 

 

Последни вести