fbpx

Груевски со очајни обиди за лажирање на вистината

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

Соочени со поразот којшто ќе го доживее на 11 декември, Груевски преку куририте прави очајни обиди за лажирање на вистината.

Погледнете што кажа претседателот на СДСМ, Зоран Заев во интервјуто за 24 Вести.

 

 

Скопје , 07.12.2016

ЦЕНТАР ЗА КОМУНИКАЦИИ СО ЈАВНОСТА
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ НА МАКЕДОНИЈА

 

 

Последни вести