mchi

Прес центар

Спасовски: Осудениот насилник Мисајловски не може да биде градоначалник на Ѓорче Петров

Ова е само уште еден доказ дека понудата на ВМРО-ДПМНЕ за овие избори е составена од насилници

dbi

13.10.2017

Коце Трајаноски го уништи Водно за да ги исполни криминалните желби на неговиот шеф Груевски

Коце и Никола ги поместија и границите на Парк-шумата Водно за да може Никола да си купи плацеви за џабалак

dbi

13.10.2017

Заев: Успеавме да најдеме решение за Југохром на задоволство на сите

Одговори на новинарски прашања

dbi

11.10.2017

Мержаноски: Тарчуловски призна дека е човек кој дискриминира, граѓаните на Црниче и Пржино не заслужувале улици

Тарчуловски, јавно и без срам кажа дека се кандидира само за да ги дели и дискриминира граѓаните.

dbi

11.10.2017

Шилегов: Имаме решенија, чаршијата, симболот на Скопје повторно да заживее

Се обврзуваме во најкраток можен рок, по освојувањето на мандатите на претстојниве локални избори, да го исполниме Меморандумот во целост

dbi

11.10.2017

Огласи/конкурси

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени

меѓународни извештаи

Постојат многу варијации на пасуси од Lorem Ipsum, меѓутоа повеќето претрпеле одредени промени