fbpx

Љупчо Николовски гостин во Централниот дневник на 1ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на Генералниот секретар на СДСМ, Љупчо Николовски во Централниот дневник на 1ТВ.

 

Последни вести