fbpx

Фросина Ременски гостин во „Печат на неделата“ на 1ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ, и пратеник Фросина Ременски, во „Печат на неделата“ на 1ТВ.

 

 

 

 

Последни вести