fbpx

Фросина Ременски гостин во „Топ Тема“ на Телма телевизија

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од вчерашното гостување на потпретседателката на СДСМ Фросина Ременски, во „Топ Тема“ на Телма телевизија.

 

 

 

 

Последни вести