fbpx

Наумов гостин во Топ Тема на Телма

Facebook
Twitter
LinkedIn

Интервју на претседателот на Комисијата за финансии на СДСМ, Кире Наумов во емисијата Топ Тема на Телма телевизија 

 

 

 

Последни вести