fbpx

Заменик министерот Наумов гостин во 360 степени на Алсат-М ТВ

Facebook
Twitter
LinkedIn

Заменик министерот за финансии и претседател на Комисијата за финансии на СДСМ, Кире Наумов гостин во „360 степени“ на Алсат-М Телевизија

 

 

 

 

 

Последни вести