fbpx

Локвенец: Се санираат пропустите на автопатот Кичево – Охрид и се заштедуваат 95 милиони евра пари на граѓаните.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеникот од СДСМ и коалицијата Хари Локвенец на 65 седница на Собранието на Република Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести