fbpx

Шахпаска: Новиот Закон за работни односи обезбедува поголеми права и подобри услови за работниците

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од денешното обраќање на пратеничката на СДСМ Јагода Шахпаска, на 47 седница на Собрание на Република Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести