fbpx

Спасовски: Граѓаните очекуваат одлуки во интерес на државата, Македонија да оди напред!

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од репликата на пратеникот Оливер Спасовски, дваесетто продолжение на конститутивната седница во Собранието на Р.Македонија.

Последни вести