fbpx

Одлуката на Ставрески да го напушти Груевски покажа дека режимот заминува

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето нa Радмила Шекеринска, заменик претседателка на СДСМ, на денешниот протест во Прилеп за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

 

Последни вести