fbpx

Манчевски: Фер и демократски избори што поскоро

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Дамјан Манчевски, потпретседател на СДСМ, на денешниот протест во Делчево за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести