fbpx

Спасовски: Груевски потклекна под силата на граѓаните што протестираат

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Оливер Спасовски, генерален секретар на СДСМ, на денешниот протест во Стрмица за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

Последни вести