fbpx

Груевски кукавички се бори за аболиција и избори што е можно подоцна

Facebook
Twitter
LinkedIn

Видео од обраќањето на Дамјан Манчевски, потпретседател на СДСМ, на денешниот протест во Струмица за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 

 

 

 

Последни вести