fbpx

Мицкоски и протестите за спас на неговата фотелја се опасност по јавното здравје

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

 

 

Уште еден во низата очајни и лицемерни протести на Христијан Мицкоски кои служат само за спас на неговата фотелја во белиот дворец.

Денес за струја со луксузни автомобили протестира оној што ја поскапе 100 осто.

Денеска, за воздух протестира оној кој 11 години сечеше дрва во Скопје за сметка на криминалниот проект Скопје 2014.

Протестите за спас на фотелјата на Мицкоски се најголемата глупост која што лузерот можеше да ја смисли, тој, неговите лицемерни протести се

Среде светска пандемија Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ организираат протести на кои се кршат мерките за заштита од коронавирусот, а предходно кочеа проекти за обнова на болници, Мицкоски шеташе по кафани и теретани, ширеа лажни вести и ја поткопува борбата со вирусот.

Последни вести