fbpx

Силјановска повторно во одбрана на криминалците

Facebook
Twitter
LinkedIn

Соопштение за јавност

 

Кандидатката на Христијан Мицкоски, Гордана Силјановска, повторно се стави во одбрана на криминалот и криминалците.

Со таквото однесување, Силјановска уште еднаш потврди дека и таа исто како и Мицкоски и Иванов припаѓа на матрицата на Никола Груевски, матрица на одбрана на криминалот.

Силјановска не може да биде на страната на правото и правдата, бидејќи е на страната на криминалците.

Скопје, 19.03.2019
ЦЕНТАР ЗА КОМУНИКАЦИИ СО ЈАВНОСТ
СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ НА МАКЕДОНИЈА

Последни вести